Terminarz rozgrywek/Wyniki

Mazur Old.

Zawodnik Bramki Gole stracone - bramkarz Udane interwencje- bramkarz Strzelone karne Asysty Żółte kartki Czerwone kartki Bramki samobójcze

• Bramki samobójcze

Gracze Oldboy przystąpili do spotkania w dość okrojonym składzie i cały mecz grali bez zmian.Mimo to, ku zaskoczeniu zebranych widzów prowadzili z licznie zgromadzonym Dar-Techem po pierwszej połowie 2:0.Na drugą połowe gracze Dar-Techu wyszli znacznie bardziej zmobilizowani, podnieśli się z niekorzystnego wyniku strzelając rywalom 5 bramek nie tracąc już żadnej.Oldboye mieli jeszcze swoje sytuacje ale zabrakło skuteczności i zapewne świeżej krwi na zmiany.Na wyróżnienie zasłużył Kacper Koniecko który strzelił dwie bramki i zaliczył dwie asysty.