21 KWI 2017

Dar Tech - Ladziński

Ryba

Po dobrym spotkaniu  na wysokim poziomie Dar Tech zremisował z Ladzińskim.Zawodnikom obu drużyn należą sie brawa za zaangażowanie i wolę walki a przede wszystkim za grę Fair Play.Dar Tech jako pierwszy stracił bramkę ale szybko wyrównał i na przerwę schodził z przewagą 1 bramki.W drugiej połowie zeszło powietrze z zespołu Ladziński i po prostych błędach wynik na 4 min przed końcem meczu widniał 5:2 dla Dar Techu.Ladziński jednak znany jest z tego że gra zawsze do końca. Niesamowity w tym meczu okazał się Piotr Rubinek 3 asysty i 1 bramka ,ta n.ajważniejsza na 5:5 w ostatniej sekundzie meczu.Najlepszy zawodnik spotkania.Szansę na odejście od grupy na 3 pkt. ma KMK Tech który w poniedziałek podejmie zespół HMWO.