Wybierz ligę

Aktualności

03 PAź 2018

"Będziemy walczyć o mistrzostwo!" - Przemysław Kosiorek

 W 6. kolejce rozgrywek dojdzie do bardzo ciekawego starcia pomiędzy walczącym o tytuł Ladzińskim a zawsze groźną Portą KMI. Przed tym jakże ciekawym starcie postanowiliśmy zapytać jednego z czołowych ofensywnych zawodników Ladzińskiego - Przemysława Kosiorka - o jego przewidywania na ten sezon i ocenę siły swojego zespołu. 

 

Przemku, jak  oceniasz Wasze szanse na mistrzostwo Ełku w tym sezonie?
Przemysław Kosiorek (Ladziński): Jeśli chodzi o mistrzostwo, fajnie by było obronić tytuł i reprezentować Ełk w Mistrzostwach Polski Extraligi. Mimo iż w tym sezonie jest mniej zespołów w lidze, to poziom jest na prawdę wysoki i w każdym meczu trzeba się troszkę napocić żeby zdobyć komplet punktów. Moimi faworytami do mistrzostwa są ekipy Dar-Techu oraz HMWO ale my również nie składamy broni i będzie walczyć o tytuł mistrza. 

Co według Ciebie jest do poprawy po tych kilku kolejkach w Waszej grze?
Przemysław Kosiorek (Ladziński): Moim zdaniem każdy mecz jest inny i wynik w dużej mierze zależy od tego ilu zawodników i w jakiej dyspozycji danego dnia mamy do gry. Do poprawy na pewno jest skuteczność, bo w każdym meczu stwarzamy sobie mnóstwo sytuacji do strzelenia bramki. 

Nowi zawodnicy stanowią realne wzmocnienie składu czy potrzeba czasu żeby oceniać ich przydatność dla zespołu?
Przemysław Kosiorek (Ladziński): W tej rundzie zabraknie nam kilku doświadczonych zawodników, którzy występują w wyższych ligach w strukturach PZPN. Jednak dołączyło do Nas trzech młodych zawodników i doświadczony Arek Kacprzyk występujący ostatnio w drużynie Dar-Tech'u. Jestem pewien, że młodość połączona z doświadczeniem pomoże Nam walczyć o mistrzostwo miasta. 

[EDIT] Niestety informacja z ostatniej chwili - mecz przełożony na inny termin. 

Zapraszamy bardzo serdecznie na pozostałe mecze, które rozgrywać się będą od godziny 17:30 przy orliku na ul.Kilińskiego.

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto